ALTINDERE HUKUK BÜROSU MURAT ALTINDERE

 

Altındere Hukuk Bürosu Av. Murat Altındere tarafından 1999 yılında kurulmuş olup, Türkiye'nin önde gelen firma ve şirketlerine, uluslararası işletmelere, Banka ve Finans kuruluşlarına; Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Vergi Hukuku,  İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Ticaret Hukuku, Deniz Hukuku, Sözleşmeler,  Şirket Hisse Devirleri ve Birleşmeleri alanında uzman avukat ve danışmanlarıyla hizmetine devam etmektedir.
 Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından Altındere Hukuk ve Av. Murat Altındere uluslararası platformda tanınmaktadır. Altındere Hukuk, temelde Türkçe olarak hizmet vermekte olup, ayrıca farklı dillerde de hukuki hizmet vermektedir. Altındere Hukuk Bürosu, sektöründe öncü Türk Dış Ticaret firmalarının  yanında Türkiye’de yatırım yapan yabancı şirketleri de kapsayan geniş müvekkil portföyüne, hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır.
 Kurumsallaşmayı başararak tanınmış, 18 yıldır devam eden hizmetiyle ile referansları sağlam bir hukuk ve danışmanlık bürosu haline gelen Av. Murat Altındere ve Altındere Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun en önemli amacı etkin ve başarılı sonuçlar alarak müvekkillerinin hukuki haklarını en iyi şekilde temsil eder. Uyuşmazlıkların, anlaşmazlıkların çözümü ve analizinde tabulara bağlı yaklaşımın yerine geniş bir vizyon, öngörü ve süratle çözümlere ulaşmak amacıyla hareket etmeyi prensip edinerek, müvekkil ile kurulacak ilişkinin ilk şartının, mesleki ve özel yaşama dair paylaşılan tüm bilgilerin gizlilik çerçevesinde, dikkatle saklanması gerektiği bilinci ile hareket eder. 
 Başlanan hukuksal süreç içerisinde atılan her adım ve aşılan her engel üzerinden müvekkili bilgilendirerek hareket ederek, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren bir hukuk ve danışmanlık ofisidir. Altındere Hukuk, şirketlere hukuk danışmanlığı yapmanın yanısıra, Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından da desteklenerek özel hukuk ve ceza hukuku uyuşmazlıklarında avukatlık hizmetleri vermekte, ayrıca icra ve iflas takiplerini de uzman ekibiyle yürütmektedir.  
 Altındere Hukuk Bürosu, müvekkillerinin hukuki sorun ve ihtiyaçlarını global hukukun gerekliliklerine uygun, güvenilir, ve etkin bir şekilde çözmeyi görev edinmiş olup en önemli prensipleri güvenilir, başarılı, hızlı ve etkin olmaktır.